Звіт виконання Плану соціально-економічного та культурного розвитку села Медвежа за 2016 рік

Номер заходу згідно плану

Назва заходу Результати виконання
1 2

3

1 Реалізація мікропроекту №12-46-2-087 «Покращення умов надання освітніх послуг для громади с. Медвежа. Першочергові заходи з реконструкції та енергоефективності додаткового корпусу Медвежанської СЗШ І-ІІ ст. під дошкільну групу повного дня з подальшою реорганізацією в НВК, навчання громади. Дрогобицький район, Львівська область / KFW».

 

У рамках проекту освоєно коштів у сумі 1 млн 450 тис. грн., з них кошти УФСІ 1 млн 160 тис. грн., місцевих бюджетів – 260 тис. грн., громади села – 30 тис. грн..

Виконано ремонтно-будівельних робіт на суму 1 млн 256 тис 570 грн, які  взяті на облік відділом освіти Дрогобицької РДА.

Будівля додаткового корпусу навчального закладу готова до експлуатації (використання за цільовим призначенням)

2 Проведення лісовпорядкування лісів населеного пункту Подана заявка до Львівської державної лісовпорядної експедиції  від 20.12.2016р. № 264 на проведення у 2017 році базового лісовпорядкування лісів населеного пункту. Оплату робіт зобов»язалося провести ДП «Дрогобицьке лісове господарство» відповідно до умов Договору про співпрацю.
3 Проведення нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту На замовлення сільської ради ПП «Експозем» м.Львів виготовлено технічну документацію з   нормативної грошової оцінки земель населеного пункту. Вартість робіт у сумі 31704 грн  оплачено за рахунок коштів субвенції з районного бюджету. У І півріччі 2017 року буде розглянуто питання про затвердження цієї технічної документації.
4 Ремонт автодороги Лішня-Медвежа та комунальних доріг. Відповідно до умов Договору про співпрацю  ДП «Дрогобицьке лісове господарство» при частковій участі філії  «Дрогобицький райавтодор», ТзОВ «Канзас» завезено 168 куб.м гравію (21 рейс), з них: для ямкового ремонту автодороги Лішня-Ступниця – 144 куб.м; комунальних доріг – 24 куб.м.
6 Створення громадських пасовищ.

 

 

Включено у план роботи Медвежанської сільської ради на 2017 рік.
8. Облаштування скверу Пам»яті. Підготовлений проект на участь у обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку на суму 400 тис. грн.
9 Розроблення детального плану ІІ-ої черги кварталу жителів забудови в ур «Над Парним» Включено у план роботи Медвежанської сільської ради на 2017 рік.
10 Розроблення проекту електропостачання кварталу житлової забудови в ур.»Над Парним» Направлено звернення до ПАТ «Львівобленерго»  від 04.04.2016р. № 56  щодо електрифікації кварталу за рахунок складової тарифу на передачу електроенергії.  У 2016 році у план робіт ПАТ «Львівобленерго» включено не було у зв»язку з необхідністю розроблення проектно-кошторисної документації на електропостачання кварталу забудови. Термін виконання перенесено на  період до 2018 року.
11 Організація продажу земельних ділянок комерційного призначення через аукціон. У 2016 році прийнято рішення сільської ради від 12.04.2016р. № 35 «Про затвердження переліку вільних земельних ділянок, які пропонуються для продажу на земельних торгах у 2016 році».

На конкурс пропонувалося 6 земельних ділянок несільськогосподарського призначення під розміщення об»єктів торгівлі та сфери послуг. Організація конкурсу не відбулася у зв»язку з відсутністю  покупців.  Прийнято рішення  сільської ради від 09.03. 2017  року № 88 про затвердження переліку земельних ділянок, які пропонуються для продажу в поточному році.

12 Сприяння розвитку сімейних господарств, створення агросадиб Для розвитку особистих селянських (в т.ч. сімейних) господарств надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для особистого селянського господарства 13 громадянам  загальною площею  8,52 га із земель резервного фонду. Передано у приватну власність   95 громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки пайового фонду  загальною площею  261 га.
14 Влаштування нових пам»ятних знаків на братських могилах на сільському цвинтарі. Влаштовано 2 пам»ятні знаки на старому кладовищі на братських могилах воїнів УПА та жертв більшовицького терору за  рахунок коштів обласного бюджету на суму 50926 грн, які передані  відділом охорони культурної спадщини та культурних цінностей Львівської ОДА  на баланс сільської ради та прийняті у комунальну власність громади села  06.12.2016р.
16 Заходи щодо збереження екологічно-чистого довкілля. Медвежа втретє визначена переможцем щорічного обласного конкурсу «Екологічно чистий населений пункт». За зайняте ІІ  місце у конкурсі серед сільських населених пунктів селу виділена субвенцію у сумі 30 тис грн., за які закуплено контейнери для ТПВ у кількості 10 штук (4шт. – 1,1 куб.м, 6 шт. – 0,24 куб.м). В рамках реалізації програми благоустрою освоєно кошти дотації з районного бюджету та кошти з фонду соціального страхування на випадок безробіття для проведення громадських робіт з благоустрою на загальну суму 8576 грн на умовах співфінансування  з Дрогобицьким міськрайонним центорм зайнятості.
17 Реалізація проекту «Створення умов для організації дошкільної групи повного дня у складі НВК на базі реконструйованого додаткового корпусу Медвежанської СЗШ І-ІІст. Придбання обладнання та інвентаря». Проект реалізовано на загальну суму 160 тис. грн., з них кошти обласного бюджету 70 тис. грн., кошти районного бюджету – 56,5 тис. грн., кошти громади – 15 тис. грн., не фінансовий внесок громади – 18,5 тис. грн.У рамках реалізації проекту придбано меблі та м»ягкий інвентар на суму 62,550 тис. грн., кухонне обладнання на суму 26,058 тис.грн, обладнання ігрового майданчика на суму 37,892 тис.грн. Виконано монтажних робіт як нефінансовий внесок громади на суму 18,5 тис грн..
20 Комп»ютеризація  сільської бібліотеки та забезпечення доступу до мережі Інтернет У сільській бібліотеці встановлено ком»тер із  забезпеченням доступу до мережі Інтернет через WI-FI. На 6 тис. грн. Поповнено бібліотечний фонд літературою (в основному дитячою) на суму 6 тис. грн.
21 Сприяння розвитку культурно-освітньої і фізкультурно-спортивної діяльності У рамках реалізації районної програми  з енергозбереження    проведено заміну вікон і дверей  у Медвежанській СЗШ І-ІІ ст. на суму 200 тис. грн. за кошти районного бюджету за сприяння благодійної організації «Медичне милосердя» (Канада) проведено покриття частини даху школи новою бляхою на суму 25 тис. грн. За рахунок коштів субвенції з районного бюджету виділених  на реалізацію обласної програми «Сільський спорт» придбано тенісний стіл для Народного дому села на суму 3,0 тис грн. Залучено спонсорів (ПрАТ»Медвежа Воля», ТзОВ «Канзас», ДП «Дрогобицьке лісове господарство», гр.гр.Гриник Микола, Голик Руслан, Кулик Роман, Карабан Роман, Лужецький Михайло, Маменько Мар»ян, Мацьків Любомир) для часткової підтримки ФК «Медвежа» та влаштування роздягальні на футбольному полі.
22 Забезпечення функціонування веб-сайту територіальної громади села Медвежа у глобальній мережі Інтернет. Веб-сайт  територіальної громади села Медвежа www.medvezha.lviv.ua функціонує у мережі Інтернет для висвітлення важливих подій села.

 

23 Налагодження співробітництва з сусідніми територіальними громадами Утворено комісію з організації  співробітництва сусідніх територіальних громад сіл Брониця, Долішній Лужок, Лішня, Монастир-Лішнянський, Медвежа, Нагуєвичі, Ступниця, Сілець, Котовань, Унятичі. Підготовлено проект договору про співробітництво у формі утворення суб»єктами співробітництва спільного органу управління, який схвалено 5-ма  сільськими радами суб»єктів співробітництва – Броницькою,  Долішньолужоцькою,  Лішнянською, Медвежанською, Унятицькою). Нагуєвицька і Ступницька сільські ради не схвалили проект договору. Робота з організації співробітництва буде продовжена у 2017 році.
26 Прийняття Статуту територіальної громади села. 5 червня 2016 року загальні збори громадян села прийняли Статут територіальної громади села Медвежа, який затверджений рішенням Медвежанської сільської ради від 17.06.2016р. № 44. Залишається невирішеним питання державної реєстрації  Статуту, яке планується вирішити у 2017 році.
27 Капітальний ремонт котельні школи.

 

Не виконано у зв»язку з відсутністю фінансування.Надіслано звернення Народному депутату України Б.Матківському  щодо необхідності залучення коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення ІІ черги реконструкції Медвежанського НВК ім.М.Біласа.
28 Організація відпочинкових зон на базі існуючих ставків За сприяння Нагуєвицького лісництва організовано відпочинкову зону на лісничівці, де проживав народний художник України М.Білас. Існуючі ставки включено до переліку об»єктів, право оренди яких виставляється на аукціон у 2017 році.

Схвалено

рішенням виконкому сільської ради

від 17.03. 2016 року №  14                         

Секретар виконкому                                                                                           Л.Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_cfqtdq0jgbgaq6b81anhtids97, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0