DSCN3493

Завершилось душпастирське служіння о. Михайла Коліщака на парафії в Медвежі

24 листопада 2019 року після  недільного Богослужіння у парафіяльному храмі святого Миколая секретар Правлячого Архиєрея Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦпротоієрей Роман Андрійовський оголосив грамоти владики кир Ярослава (Приріза) про увільнення від обов’язків пароха в селі Медвежа  о. Михайла Коліщака та призначення на цю парафію нового пароха  о. Євгенія Вороновського. Від імені громади села сільський голова Степан Коваль висловив щиру вдячність о. Михайлові за майже 20-річну душпастирську працю на медвежанській парафії. Служіння о. Михайла у Медвежі було знаковим, адже розпочалось на рубежі тисячоліть у 2000 році і завершилось у 2019 році у рік 500-літнього ювілею села. З приходом о.Коліщака значно пожвавилось парафіяльне життя, паломництво, духовна опіка молоді, зросли священичі покликання. Суттєво оновлено (включно з внутрішнім розписом) парафіяльний храм. Буквально перед своїм відходом з парафії  отець організував проведення капітального ремонту з перекриттям металочерепицею  даху  на парафіяльному будинку.Його служіння  не обмежувалось суто парафіяльними справами. Отець посідав становище декана Мокрянського деканату, є духівником Дрогобицької духовної семінарії. Він активно цікавився громадським життям села. З початком російсько-української війни  декілька разів у якості військового капелана виїжджав на східний фронт надавати духовну опіку нашим воїнам. Важко перерахувати всі добрі справи     о. Михайла за час його служіння на парафії. Разом з їмостю Оксаною, вчителькою місцевої школи, вони слугували для медвежан добрим прикладом родинного життя. У знак подяки за ревну душпастирську  працю у Медвежі сільський голова подарував о. Михайлу цінне видання книги «На скелі віри. Митрополит Андрей Шептицький», яка  у цьому році вийшла друком у видавництві «Апріорі» у Львові. За наявною інформацією отець Михайло Коліщак переведений для подальшого служіння до церкви Воскресіння Хрестового, що знаходиться на вул. Самбірській у м. Дрогобич.

DSCN3493

За добрим українським звичаєм нового пароха о. Євгенія Вороновського парафіяни зустріли пшеничним короваєм. Він походить з родини світлої пам’яті владики Юліана Вороновського. На попередній парафії Пресвятої Трійці у селі Дережичі, де був сотрудником , зарекомендував себе цікавими ініціативами щодо роботи з молоддю. На представленні о. Євгенія були присутні його батьки та інші близькі родичі з селища Красне Буського району.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>