Затверджено положення про порядок виділення земельних ділянок для сінокосіння і випасання худоби

            Затверджено

рішенням сільської ради від 23.09.2020 р. № 552

Сільський голова         С.Коваль

 

                                                                                                                         Положення

про  порядок та умови виділення земельних ділянок  для сінокосіння та випасання худоби на території  села Медвежа

 

1.Це Положення відповідно Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів визначає порядок та умови виділення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  на території села Медвежа.

2.Право на виділення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби з подальшою її  передачею  в тимчасове користування (оренду) на строк до 10 років  мають жителі села Медвежа, яким виповнилось  18 років, і які утримують у своїх домогосподарствах худобу (корів, коней, кіз, овець).

3.Облік громадян, які бажають отримати земельні ділянки для  сінокосіння та випасання худоби, здійснює виконавчий комітет сільської ради. При цьому наявність поголів’я худоби у домогосподарстві  громадянина на момент  звернення із заявою про виділення земельної ділянки  підтверджується даними  по господарського  обліку сільської ради  (інформаційною довідкою).

  1. Виділення  земельних ділянок  для сінокосіння та випасання худоби здійснюється за рахунок сільськогосподарських угідь відповідного цільового призначення із земель запасу сільської ради на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  дозвіл на розроблення якого за заявою громадянина надається сільською радою.

Розгляд заяв здійснюється у порядку їх поступлення згідно встановлених законодавством вимог.

  1. Розмір земельних ділянок  для  сінокосіння і випасання худоби визначається, виходячи з наявного у домогосподарстві поголів’я худоби  із розрахунку :

– 0,50 га на одну корову (ВРХ);

– 0,50 га на одного коня;

– 0,25 га на одну козу;

– 0,25 га на одну вівцю,

але не більше 1,0 га на одне домогосподарство.

6. Переводити земельні ділянки надані у тимчасове користування для сінокосіння та випасання худоби у інші види сільськогосподарських угідь забороняється.

Відсутність у домогосподарстві більше одного року поголів’я худоби є підставою для припинення договору оренди земельної ділянки.

7.Спори, пов’язані  з виділенням земельних ділянок відповідно до цього Положення, розглядаються сільською радою, а при недосягненні

згоди – у судовому порядку.

  1. Зміни і доповнення до цього Положення вносяться за рішенням сільської ради.

Секретар сільської ради                                                            Л. Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>