фото_роздiльне_ТПВ

За чистоту у селі дбаймо разом!

12 березня 2019 р. в с. Медвежа організовано толоку з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.  Слід зазначити, що з 01.10.2018р. ФОП Сисою І.В. було зупинено виконання своїх договірних зобов’язань  щодо вивезення ТПВ з території села Медвежа. Це сталося через відмову розпорядників полігонів ТПВ Стрийського і Самбірського  районів приймати сміття з території Дрогобицького району з огляду на припинення функціонування Броницького сміттєзвалища.

фото_роздiльне_ТПВ

Як наслідок, з 55 населених пунктів нашого району сміття взагалі не вивозиться, що призвело до суттєвого погіршення екологічного і санітарного стану їх території. У Медвежі ситуація дещо краща, поза як у селі з 2012 року налагоджено роздільне збирання ТПВ, тому значну частину відходів у вигляді скла і пластику є можливість здати на переробку.

Однак у зв’язку з припиненням вивезення змішаних ТПВ та через безвідповідальне ставлення окремих членів громади  до питання поводження з відходами на багатьох контейнерних майданчиках утворилися локальні стихійні звалища сміття.

Працівники сільської ради та закладів культури села змобілізувались, щоб ліквідувати таке звалище у самому центрі села обабіч центральної дороги. Своїм прикладом, надіємось, заохотили медвежан бережливо ставитись до довкілля та проводити роздільне сортування  сміття.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>