Визначено дату святкування 500-річчя першої писемної згадки про Медвежу

Згідно рішення Медвежанської сільської ради від 19 липня 2018р. № 255 визначено дату святкування першої писемної згадки про Медвежу – на День села 9 червня 2019 року:

                                                                      У К Р А Ї Н А                               

                                         МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                                      Дрогобицького району Львівської області

                                                     ХХІ сесія   VІІ  скликання

                                              Р І Ш ЕН Н Я

                                       від 19 липня 2018 року № 255

                                                с. Медвежа

             Про визначення дати святкування 500- річчя першої писемної згадки про  Медвежу.

         Заслухавши інформацію сільського голови   С.Коваля, спираючись на   наявну історичну основу про першу відому писемну згадку про Медвежу (у 1519 роціВоля Лужецька, Владислав Макарський, Назви місцевостей землі Перемишльської, Люблін, 1999 ), враховуючи пропозиції пароха   села отця Михайла Коліщака, сільського осередку Товариства Просвіта, висновок постійної комісії сільської ради з питань депутатської діяльності  і етики, запобігання корупції,  дотримання законності та гуманітарної і соціальної політики (протокол №17 від 19.07.2018р), відповідно  до Статуту територіальної громади села Медвежа, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада в и р і ш и л а :

  1. Визначити дату святкування 500-річчя першої писемної згадки про Медвежу – на День села 9 червня 2019 року.

  2. Виконавчому комітетові сільської ради  розробити та затвердити заходи з підготовки та відзначення 500-річчя першої писемної згадки про Медвежу відповідно до пункту 1 цього рішення.

  3. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села.

  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань депутатської діяльності і етики, запобігання корупції, дотримання законності та гуманітарної і соціальної політики (О.Кліщ).

          Сільський голова                                                                         С.Коваль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>