ВИКОНКОМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СХВАЛИВ ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПЛАНУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ СЕЛА ЗА 2019 РІК

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                                                  Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                     

 від  26   лютого  2020 року  № 11

                                                                   с. Медвежа

 Про схвалення звіту про хід і результати виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку села Медвежа за 2019 рік.

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови С.Коваля, керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради в и р і ш и в :

  1. Схвалити звіт за 2019 рік про хід і результати виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку села Медвежа на 2019-2021р.р., затвердженого рішенням сільської ради від 28.03.2019р. № 333 (додається).
  2. Подати звіт на затвердження на чергову сесію сільської ради після обговорення на громадських слуханнях.
  3. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села.
  4. Контроль за виконанням рішення залишити за сільським головою.

  Сільський голова                                                    С.Коваль

Звіт

про хід і результати виконання Плану соціально-економічного та культурного розвитку села Медвежа за  2019 рік.

Номер заходу згідно плану Назва заходу Термін виконання Результати виконання
1 2 3 4
 

1.

Реконструкція Медвежанського  НВК ім.М.Біласа, ІІ черга реконструкції головного корпусу з прибудовою на вул.Долішній,2 2019-2021

 

 

 

 

 

 

Виготовлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції. Освоєно коштів 196, 95 тис грн, з них:

  • 195 тис. грн. кошти субвенції державного бюджету ,
  • 1, 95 тис. грн. співфінансування з сільського бюджету

Функції замовника будівництва передано відділу освіти Дрогобицької РДА. Результати проведеного відділом освіти тендеру з визначенням виконавця будівельних робіт скасовано Антимонопольним комітетом України  і  зобов’язано відділ освіти провести новий тендер. На першому етапі планується освоїти наявні кошти субвенції  з державного бюджету у сумі 450 тис. грн. та співфінансування з районного бюджету у сумі  13,5 тис. грн. для встановлення модульної котельні .

2 Завершення робіт з  лісовпорядкування лісів населеного пункту  

2019

 

Роботи завершено і оплачено ДП «Дрогобицьке лісове господарство» у повній сумі 12892 грн. Клопотання про поділ лісів на категорії  кінцево погоджено Львівською обласною радою. Ліси віднесено до категорії рекреаційно-оздоровчого призначення. Потребує вирішення питання ведення лісового господарства.
3 Розроблення детального плану території  кварталу індивідуальної житлової забудови  в ур «Над Парним» 2019 ДПТ кварталу забудови виготовлено і затверджено сільською радою. Освоєно коштів спецфонду сільського бюджету у сумі 26 тис. грн. Прийнято рішення про надання дозволу громадянам на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення 46 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 

4

Капітальний ремонт автодороги С 140426 на ділянці Лішня-Медвежа (в т.ч. моста в ур. «Парний») 2019-

2020

 

 

 

Організоване колективне звернення громадян до Кабінету Міністрів України. Отримано відповідь Агенства автомобільних доріг України (Укравтодору) з пропозицією  звернутися з цим питанням до ЛОДА, оскільки ця дорога перебуває на балансі департаменту дорожного господарства , транспорту і зв’язку.  Звернення сільських рад Лішня, Медвежа, Ступниця, Уріж  ініційовано і надіслано  до голови ЛОДА. Також направлено звернення Медвежанської сільської ради до народного депутата України О.Саламахи. На даний час відповіді на це звернення не отримано.
5 Прокладення підземної оптико- волоконної кабельної лінії зв’язку   Нагуєвичі –  Медвежа  для мережі Інтернет 2019 За кошти інвестора ФОП Мураль М.М. виготовлено проектно-кошторисну документацію та виконано роботи з  прокладення підземної оптико-волоконної кабельної лінії зв’язку   Нагуєвичі –  Медвежа  для мережі Інтернет. У проект включено ділянки лінії між присілками Солтиський Лан та Громадський Лан – вулиця Горішня.
6 Введення в дію пускового комплексу тваринницької ферми ТзОВ «Медвежа Воля»

на 100 голів.

 

2019

 

 

 

За кошти ТзОВ «Медвежа Воля» введено у дію  пусковий  комплекс  тваринницької ферми на 100 голів на господарському дворі товариства.

 

 

7

Розроблення проекту відведення земельної ділянки для влаштування нового кладовища.  

2019-

2020

 

 

 

Роботи не розпочато.
8 Облаштування скверу Пам’яті на вул.Січових Стрільців (біля будинків № 30,32)у с.Медвежа 2019 Роботи у межах  бюджету проекту на загальну суму   494967  тис. грн. завершено. Поза межами бюджету проекту за кошти сільського бюджету та громадян виконано роботи з благоустрою прилеглої до скверу території (облаштування відкритої стоянки для автомашин та трубного переїзду на вул.Січових  Стрільців на загальну суму

30 тис грн.  Залишається виконати додаткові заходи поза межами бюджету з озеленення території скверу (висівання газонної трави, насадка квітів і кущів)

9 Влаштування огорожі ДНЗ «Веселка» Медвежанського НВК ім.М.Біласа Дрогобицького району (будівництво) 2019 Роботи у межах  бюджету проекту на загальну суму   100, 702 тис. грн. завершено.
 

10

Влаштування трубних переїздів на вул.Тараса Шевченка (кв.забудови в ур. «Над Парним») та вул.Калини (кв.забудови в ур. «За Гостинцем») 2019 Не виконано. Пропонується перенести термін виконання на 2020 рік.
 

11

Розроблення проекту електропостачання кварталу житлової забудови в ур.»Над Парним» 2019 Проведено громадські слухання. Пропонується перенести термін виконання на 2020 рік.
12 Розроблення проектів газифікації кварталів забудови в ур. «Над Парним», «За Гостинцем»  

2019 – 2020

 

 

Не розпочато.
15 Облаштування туристичного маршруту Нагуєвичі-Медвежа. 2019 – 2021

 

Прийнято рішення сільської ради від 22.07.2019р. № 374 про порушення клопотання щодо створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого  значення, пов’язаного з життям і творчістю І.Франка “Лісничівка в ур. «Красний»
18 Покращення покриття мережі стільникового зв’язку  

2019 – 2020

 

 

Подано інформацію про незадовільний стан покриття мережею стільникового зв’язку у  Дрогобицьку РДА. Не виконано.

 

Примітка:

 

Поза межами плану соціально-економічного і культурного розвитку села:

  1. Покращено матеріальну базу Народного дому села (за рахунок реалізації проекту місцевого розвитку придбано музичну апаратуру  та убранство сцени на загальну суму  82455 тис. грн. проведено заміну дверей на суму  9506 грн., господарським способом проведено побілку сцени.
  2. Покращено матеріальну базу виконкому сільської ради (проведено заміну вхідних дверей на суму 5994 грн.), господарським способом виконано побілку приміщень.
  3. Господарським способом виконано побілку приміщення сільської бібліотеки.
  4. Забезпечено доступ до мережі Інтернет приміщень ФАПу, Народного дому, сільської бібліотеки.

 

Схвалено

рішенням виконкому сільської ради

від 26.02.2020р. № 11

 

 

 

Секретар сільської ради                                                          Л.Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>