ВЛАСНИКИ ПАСІК МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЇ ЗА БДЖОЛОСІМ’Ї

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                                                                         Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                             від  31  липня  2020 року   № 49

 Про організацію роботи  з складання відомостей про власників бджолосімей на території  села Медвежа на отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

Заслухавши інформацію сільського голови, голови ГО «Пасічне товариство «Медова Вежа» С.Коваля, з метою організації роботи з складання відомостей про власників бджолосімей на території села Медвежа на отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, відповідно до Закону України  «Про бджільництво», Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільгосппродукції, затвердженого постановою КМУ від 07.02.2018 р.  №   107          ( у редакції постанови КМУ від 20.05.2020 р. №   395), Порядку реєстрації пасік, затвердженого наказом Мінагрополітики та УААН від 20.09.2000 р. №1 84/82 ( із змінами внесеними наказом від 02.08.2013 р. №   478/88),  керуючись ст.ст. 27, 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради   в и р і ш и в :

 1.Відзначити, що фізичні особи, які є власниками бджолосімей на території села Медвежа, за наявності у поточному році 10 і більше бджолосімей мають право на отримання на безповоротній основі спеціальної бюджетної  дотації за наявні бджолосім’ї у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. 

2.Доручити секретарю виконкому  Л.Чепіль:                                                                                                                                                                                         а) у взаємодії з ГО «Медова Вежа» (С.Коваль) організувати роботу  з обстеження пасік Дрогобицькою районною державною лікарнею ветеринарної медицини, їх державної  реєстрації як потужності відповідного оператора ринку у Головному управлінні  Держпродспоживслужби у Львівській області, реєстрації пасік  у виконкомі сільської ради;                                                                                                       б)у строк до 10 жовтня 2020 року скласти відомість фізичних осіб, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї за встановленою формою та подати її разом з пакетом необхідних документів у департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА.

3.Рішення оприлюднити на сільському інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села Медвежа.

4.Контроль за виконанням рішення залишити за сільським головою.

Сільський голова                                                     С. Коваль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_gr7r8ll8ap1t4nf5cmrsdvt8p4, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0