DSCN0056

ВІТАННЯ ПАРОХУ СЕЛА МЕДВЕЖІ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ!

ГРОМАДА МЕДВЕЖІ ЗАСИЛАЄ ЩИРОСЕРДЕЧНІ ВІТАННЯ

     ПАРОХУ СЕЛА ОТЦЮ МИХАЙЛОВІ КОЛІЩАКУ З НАГОДИ

 50 – ЛІТНЬОГО ЮВІЛЕЮ !

За Божим провидінням, отче, на межі тисячоліть Ви приступили до душпастирської праці у Медвежі у нелегкі часи новітньої української історії. Ваше служіння відзначається ревністю про спасіння душ, активною громадянською позицією, чуйним ставленням до людей, турботою про розвиток парафії.

За висловом Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького, – Бог дав Вам високе почуття святості того діла, до якого Вас покликав. Ваша праця не обмежується парафіяльними справами, а сягає далеко за її межі, проявляючись у служінні на становищах декана, духівника семінарії, військового капелана. Нею Ви заслужили щиру повагу серед людей.

Поряд з тим, Ваша сім’я, отче, для нас є прикладом доброї християнської родини.

Тож нехай Всевишній кріпить Вас на душі і на тілі, хоронить від усякого лиха, додає сили і снаги нести тягарі днів наших, сіяти в серцях людських зерна віри, надії, любові.

Щастя, здоров’я, любові, миру і добра Вам, Вашим рідним і близьким.                                                          На многії літа  Вам, вельмишановний Ювіляре !

 Від імені громади села Медвежа сільський голова Степан Коваль

DSCN0056

DSCN0224

DSCN3487

DSCN1268

DSCN0141

DSCN0422

владика Григорій

DSCN1065

DSCN1729

 

DSCN2430

 

 

DSCN1325

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>