ВІДТЕПЕР КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

           В останній день липня виконком сільської ради прийняв рішення про виконання  протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  у зв’язку з продовженням дії карантину до кінця серпня 2020 року.

            Особливістю цього періоду карантину, встановленого згідно постанови Кабміну від 22.07.2020р. № 641, є встановлення карантинних обмежень в залежності від рівня епідемічної небезпеки, який поділяється на зелений, жовтий, помаранчевий і червоний. Інформація про рівень епідемічної небезпеки періодично в розрізі регіонів та адміністративно-територіальних одиниць розміщується на офіційному інформаційному порталі КМУ (за посиланням http://covid19.gov.ua). У разі відсутності на зазначеному  порталі такої інформації застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для  «зеленого»  рівня епідемічної небезпеки.

Дякувати Богу, у Дрогобицькому районі, і зокрема у Медвежі. зберігається ситуація, яка відповідає “зеленому” рівню епіднебезпеки.

Рішення виконкому за посиланням: Про запобігання поширенню COVID-19  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>