DSCN3712.AVI_snapshot_00.05_[2020.04.17_16.06.32]

В умовах карантину виконком сільської ради продовжує вирішувати важливі для громади села питання

          15 березня 2020 року відбулося чергове засідання виконкому сільської ради, на якому розглянуто ряд важливих питань.

        Заслухано звіт головного бухгалтера М. Дудич про виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року. Зокрема відзначено, що у складних економічних умовах план доходів загального фонду бюджету виконано завдяки надходженням рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів від ДП “Дрогобицьке лісове господарство” та єдиного податку від фізичних осіб-підприємців, зареєстрованих на території села.

DSCN3712.AVI_snapshot_00.00_[2020.04.17_16.32.38]

       Затверджено план заходів з проведення весняного благоустрою  території села. У зв’язку з карантинними обмеженнями проведення традиційної загальносільської толоки не передбачається. Однак, громадяни та керівники господарюючих субєктів зобовязані забезпечити приведення у належний стан території під об’єктами нерухомості та прилеглих до них територій, пам’ятних знаків, кладовищ, придорожніх канав, русел річки та потічків, інших територій загального користування. До Великодніх свят з контейнерних майданчиків  села вивезено всі побутові відходи (змішані і сортовані (скло, пластик) завдяки злагодженій роботі активу села, ФОП Сиса І.В., ПП “Дрогобичвторресурси”, при підтримці ДП “Дрогобицьке лісове господарство”.

DSCN3712.AVI_snapshot_00.05_[2020.04.17_16.06.32]

        Затверджено проектно-кошторисну документацію за об’єктом “Реконструкція вуличного освітлення у селі Медвежа Дрогобицького району” загальною кошторисною вартістю  у сумі 499,476тис.грн. Сільського голову уповноважено укласти договір з генпідрядною організацією КП “Трест-Національний” на виконання будівельно-монтажних  робіт на суму 459,876 тис.грн. та оприлюднити звіт про укладений договір у системі електронних закупівель. Відповідно до затвердженої проектної документації у 2020 році генпідрядник повинен провести освітлення вулиць Горішня, Січових Стрільців, Долішня, Перше Грудня загальною протяжністю  5 км електролінії з встановленням 70-ти світлодіодних світильників.

        Також заслухано інформацію сільського голови С. Коваля про виконання  протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Особливий акцент зроблено на необхідності контролю за дотриманням карантинних обмежень особами, які перебувають у селі на самоізоляції, підтримки одиноких  та інших вразливих  категорій жителів села, відповідального виконання запроваджених правил та обмежень у час Великодніх Свят.  Директор Медвежанського НВК  Б.Чапля  поінформував про налагоджену роботу щодо проведення  учителями  уроків з учнями в режимі онлайн та про особливості завершення навчального року у зв’язку з карантином. Висловив вдячність батькам за допомогу у цьому новому  навчальному процесі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>