с.Медвежа

В Медвежі в рамках мікропроекту буде реконструйовано школу

У селі Медвежа 1 липня відбулось підписання договорів на виконання ремонтно-будівельних робіт і технічного нагляду за будівництвом та авторським наглядом по мікропроекту «Покращення умов надання освітніх послуг для громади cела Медвежа. Першочергові заходи з реконструкції та енергоефективності додаткового корпусу Медвежанської СЗШ І-ІІ ст. під дошкільну групу повного дня з подальшою реорганізацією в НВК, навчання громади. Дрогобицький район, Львівська область / KFW» в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».
На підписанні були присутні члени АпВ, представник відділу освіти Дрогобицької РДА та консультанти Українського фонду соціальних інвестицій. Після підписання присутні висловили сподівання, що всі сторони дотримаються своїх зобов’язань і у встановленні терміни діти громади отримають більш комфортні умови для навчання і виховання маленьких жителів громади села Медвежа.

Для довідки:

Український фонд соціальних інвестицій мобілізує ресурси та спрямовує їх на покращення соціально-комунальної інфраструктури та соціальних послуг.
Через партнерство між органами центральної та місцевої влади,
громадами та приватними і громадськими організаціями, УФСІ вирішує нагальні потреби місцевих громад у ефективний та прозорий спосіб.
Виконуючи свої функції, УФСІ сприяє зміцненню громад та допомагає у побудові регіонального потенціалу щодо ефективного виконання програм на рівні громад, які націлені на соціальний розвиток.
Село Медвежа взяло участь у конкурсі мікропроектів в рамках Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури» Грант Уряду Німеччини через KfW, який був оголошений у вересні 2014 року. Однією з умов участі у конкурсі було співфінансування в розмірі 20% від вартості мікропроекту, з чим громада успішно впоралась.
Територія впровадження:
Вінницька область – Козятинський, Піщанський, Ямпільський, Барський, Літинський, Вінницький, Тульчинський, Гайсинський, Крижопільський, Хмільницький, Жмеринський райони.
Кіровоградська область – Бобринецький, Устинівський, Компаніївський, Олександрівський, Маловисківський, Знам’янський, Петровський, Вільшанський райони.
Львівська область – Буський, Кам’янка-Бузький, Радехевський, Турківський, Стрийський, Сокальський, Шевченківський, Жовківський, Самбірський, Дрогобицький райони.
Наразі до впровадження відібрано 93 мікропроекта: у Вінницькій області – 34, Кіровоградський – 21, Львівській – 38. Серед них: 46 шкіл, 24 дитячих садки, 11 водогонів, 6 закладів первинної медичної допомоги, 4 будинки культури, 2 бібліотеки.
Використано ресурс РДА


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_f79bo6unj0dnh4q52nqfuruos2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0