Триває співпраця громади Медвежі з Медичним Милосердям Канади

Уже  на протязі багатьох  років у травні  Медвежу відвідують представники благодійної організації Медичне Милосердя з Канади, за сприяння якої на  теренах України реалізовано ряд проектів з реконструкції, ремонту  та переобладнання приміщень закладів освіти , охорони здоров’я і соціального захисту населення.

DSCN0224

У процесі цьогорічних відвідин села 11-12 травня представники Медичного Милосердя  подружжя Девід та Дана Когут з провінції Онтаріо перевірили освоєння виділених організацією у 2016 році коштів у сумі близько 25 тис. грн. на  покриття новою бляхою частини даху школи у Медвежі.

DSCN0227

У процесі відвідин було досягнуто домовленості щодо надання Медичним Милосердям допомоги на влаштування нового джерела водопостачання  для потреб дошкільного навчального закладу, поза як вода в існуючій криниці не задовольняє санітарним вимогам.

DSCN0222

Не оминули увагою благодійники з Канади ФАП села, для потреб якого надали допомогу виробами медичного призначення. Слід зазначити, що співпраця з Медичним Милосердям була  започаткована за  сприяння члена цієї організації, яка має медвежанське  коріння, Лади Колінс.  А розпочалась співпраця власне  з реалізації у 2007 році проекту  реконструкції приміщення ФАПу.

Перед від’їздом з наших теренів Девід та Дана Когут відвідали заповідник у Нагуєвичах,  де з великим зацікавленням ознайомились з життям і творчістю  Івана Франка. Разом з подружжям Когут  цього року в Україну прибули виконавчий керівник організації Мирон Семкулей, доктор Лейтон Нищук з провінції Альберта, які у попередні роки відвідували Медвежу і займались питанням надання допомоги  на реалізацію проектів  у нашому селі. Всі названі громадяни Канади є нащадками  українських емігрантів, які не забули про своє коріння і у міру можливості допомагають своїм одноплемінникам в Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>