DSCN2138

Святкування 25-літнього ювілею Самбірсько-Дрогобицької Єпархії у Мокрянському деканаті

               У неділю 20 травня на парафії села Медвежа Мокрянського деканату відбулися урочистості з нагоди 25-літнього ювілею Самбірсько- Дрогобицької Єпархії УГКЦ.

DSCN2119

           На запрошення місцевого пароха отця-декана Михайла Коліщака до церкви св. Миколая Медвежі прибули владика Григорій (Комар)  та священнослужителі –настоятелі парафій, які входять до складу деканату разом з мирянами-представниками цих парафій.

DSCN2120

          Мокрянський деканат об’єднує 12 парафій, до складу яких входить 19 сіл навколишньої округи.

DSCN2125

           При вході у церкву владику Григорія за українським звичаєм зустріли пишним короваєм отець Михайло Коліщак,  отці з парафій деканату,   учні Медвежанського НВК ім.М.Біласа разом з вчителькою, керівником церковного хору Марією Чаплею та миряни.

DSCN2127

           У короткому вітальному слові отець-декан відзначив важливість для духовного оновлення святкування 25-літнього ювілею  єпархії, яка постала у часі українського національного відродження та новітнього державотворення на основі колишньої  Перемиської єпархії, структури якої були знищені комуністичним режимом після Львівського псевдособору 1946 року.

              Опісля, діти тепло вітали владику віршованими рядками, бажаючи йому довгих років життя і служіння на духовній ниві.

DSCN2131

           Далі владика Григорій очолив архієрейську Службу Божу у співслужінні з отцями, які того дня прибули до храму Медвежі.

DSCN2132

            У своїй проповіді  під час Богослужіння владика, зокрема, акцентував увагу  на тих викликах, які несе теперішній час для нашої церкви, яка перебуває у лоні Вселенської церкви. Це і відсутність єдності українських християнських церков, сектантство, надмірне прив’язання людей до інформації з телебачення та  інтернетресурсів, втягування молоді у різні форми залежності. Тому мусимо дбати про духовний захист наших душ від підступів лукавого, практикувати спільну молитву у сім’ях разом з дітьми. Значна кількість людей того дня скористалась з нагоди відбути сповідь та прийняти святу Тайну Євхаристії.

DSCN2137

      По завершенні Богослужіння владика Григорій від імені правлячого архієрея Ярослава (Приріза) номінував окремих отців Мокрянського деканату у чин протоєрея та чин протопресвітера ( з правом носіння нагрудного хреста з прикрасами), а також вручив ювілейні грамоти з вітальним словом владики Ярослава представникам усіх парафій деканату.

DSCN2138

      Медвежани вдячні Богу, що мали змогу бути учасниками такого величного ювілейного Богослужіння.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>