DSCN2148

РОБОЧИЙ ВІЗИТ У МЕДВЕЖУ БЛАГОДІЙНИКІВ З КАНАДИ

24 – 25 травня у Медвежі з робочим візитом побували уповноважені представники благочинної організації «Медичне милосердя» з Канади, – подружжя Девід Когут та Донна Тейлор. Зі сторони громади у зустрічі взяли участь сільський голова Степан Коваль та його заступник, директор Медвежанського НВК  Богдан Чапля.  З цією організацією медвежан пов’язує 12-літня історія співпраці, завдяки якій значно покращено матеріальну базу сільських установ охорони здоров’я та освіти.

DSCN2148

У ході візиту було узгоджено проблемні питання використання коштів допомоги, виділеної для забезпечення подачі питної води до приміщення дитячого садочка, обговорено напрямки подальшої співпраці, зокрема,  щодо  потреби у надані фінансової допомоги для продовження робіт з покриття новою бляхою даху школи.

DSCN2149

Для ФАПу села Медичне Милосердя у черговий раз надало посильну допомогу виробами медичного призначення та речами першої необхідності для людей, які потребують соціального захисту. Навіть місцева футбольна команда отримала у дарунок дві переносні медичні аптечки для забезпечення надання першої медичної допомоги під час футбольних матчів.

DSCN2151

На завершення візиту сільський голова обговорив з канадцями можливості налагодження стосунків у сфері сільського  агротуризму.

Медвежани щиро вдячні членам благочинної організації «Медичне милосердя» і її виконавчому директору Мирону Семкулею за таку важливу і дуже необхідну підтримку розвитку соціальної сфери села.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>