DSCN1783

РОБОЧА ЗУСТРІЧ МЕДВЕЖАН З ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

27 грудня 2017 року у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Володимира Шутка з групою активістів села Медвежа на чолі з сільським головою Степаном Ковалем. Медвежани ініціювали цю зустріч, щоб обговорити найбільш болючі для громади села проблеми, –  стан автодороги загального користувкання С140426 на ділянці Лішня – Медвежа та стан пасажирських перевезень на маршруті Дрогобич – Медвежа – Ступниця – Котовань. У розмові взяли участь перший заступник голови РДА Віталій Скоропад та голова Асоціації автоперевізників Дрогобиччини Йосип Дяків.

DSCN1783

За підсумками обговорення Володимир Шутко запевнив, що за сприятливих погодніх умов відразу після Нового року буде організована робота із засипання ям на дорозі гравієм для забезпечення її проїзжої здатності. Медвежани виразили готовність долучитися до цієї справи працею.

Голова райдержадміністрації підтримав ініціативу громади села щодо звернення до Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної ради про включення автодороги Лішня  – Медвежа у план капітального ремонту у зв’язку з відзначенням у 2019 році 500 – річчя першої письмової згадки про село Медвежу.

У звязку з численними скаргами жителів села Медвежа на порушення Правил перевезення пасажирів на приміських маршрутах Дрогобич  –   Медвежа – Ступниця – Котовань голова РДА Володимир Шутко ознайомив учасників зустрічі з його листом на ім’я директора організації – перевізника ТзОВ «Канзас» Романа Бойка про розірвання з 26.01.2018 року договору на пасажирські перевезення на групу маршрутів (об’єкт конкурсу), які обслуговує ТзОВ «Канзас», у випадку незабезпечення  ним безперебійного руху автобусів та безпечних умов  проїзду пасажирів на вказаних маршрутах.

Зустріч пройшла у кострутивній обстановці.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>