CAM01023

Різдво в Медвежі.

Різдво – день коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос. Це день прощення, світлих почуттів, день коли торжествує любов.  Різдв’яне дійство під назвою “Бог ся рождає…” відбулося 7 – 8 січня в Медвежі. Цими днями від хати до хати ходили два Різдв’яних Вертепи. Їх учасниками була молодь села та школярі Медвежанського НВК ім. М.Біласа: Коліщак Н., брати Лучищаки, Ясюра М. Жигуліна Ю., Лужецька В., Бартвіцький Н., Колодій А., Ямельницький Ю., брати Яцишини, Копач Д., Гук І., Бойко А., Іванців В., Лужецький О., Лужецька О., Чабан Н., Лужецький М., Лужецький В., Звір І., Лягуша М.

CAM01022

CAM01023

CAM01026

CAM01030

Вертепи прославляли народження Ісуса Христа та щиро вітали людей села. Як добре, що в Різдво ми не самотні і є з ким розділити радість свята. Нехай у ці свята замовкнуть гармати і не підніметься в повітря жоден снаряд, крім феєрверків! Нехай новонароджене Дитятко Боже подарує тишу і відпочинок воїнам! І нехай у наші серця увійде любов до ближнього!

        З Різдвом Христовим!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>