Рішення виконкому про схвалення звіту голови.

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

             від 26   лютого  2018 року  № 6

      с. Медвежа

 

 

Про схвалення звіту про хід і результати виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку села за 2017 рік. 

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови С.Коваля, керуючись ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком сільської ради в и р і ш и в :

  1. Схвалити звіт за 2017 рік про хід і результати виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку села на 2016-2018р.р., затвердженого рішенням сільської ради від 12.04.2016р. № 31 (додається).

  1. Подати звіт на затвердження на чергову сесію сільської ради після обговорення на громадських слуханнях.

  2. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття

  3. Контроль за виконанням рішення залишити за сільським головою.

 

                            Сільський голова                                                    С.Коваль

ПРОЕКТ

Звіт

про хід і результати виконання Плану соціально-економічного та культурного розвитку села Медвежа за  2017 рік.

Номер заходу згідно плану

Назва заходу

Результати виконання

1

2

3

2 Проведення лісовпорядкування лісів населеного пункту Укладено трьохсторонній договір між Медвежанською сільською радою, Львівською державною лісовпорядною експедицією та ДП «Дрогобицьке лісове господарство» на проведення польових і камеральних робіт з базового лісовпорядкування лісів на суму 12892,21 грн. Роботи виконуються за кошти  ДП «Дрогобицьке лісове господарство» відповідно до умов Договору про співпрацю.У 2017 році виконано польові лісовпорядні роботи. Роботи мають бути завершені з видачею відповідних документів у 2018 році.
3 Проведення нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту Технічна документація з нормативно грошової оцінки земель села Медвежа затверджена та введена в дію з 01.01.2018 року.
4 Ремонт автодороги Лішня-Медвежа та комунальних доріг. Філією «Дрогобицький райавтодор» проведено частковий ямковий ремонт автодороги С140426 на ділянці Лішня-Медвежа (на ділянці 1,2 км). Силами жителів присілку Громадський Лан проведено ямковий ремонт комунальної дороги у напрямку присілку. Ремонт решти  комунальних доріг не проводилися через відсутність фінансування.  Звернення щодо ремонту автодороги Лішня-Медвежа в черговий раз було направлене у Львівську облдержадміністрацію. Дорога потребує капітального ремонту.
5 Прокладення підземної оптико волоконної кабельної лінії зв’язку Нагуєвичі-Медвежа для мережі Інтернет. Роботи не проводились. Передачі інформації з веб-мережі до  села Медвежа здійснюється радіорелейними каналами зв’язку.
6 Створення громадських пасовищ. Не виконано. Термін виконання пропонується продовжити до 2018 року.
8. Облаштування скверу Пам»яті. Підготовлений проект на участь у обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на суму 399,730  тис. грн. зареєстрований та перебуває на розгляді конкурсної комісії Львівської обласної ради. На замовлення сільської ради  розробляється проект відведення земельної ділянки для обслуговування території скверу.
9 Розроблення детального плану ІІ-ої черги кварталу жителів забудови в ур «Над Парним» Рішенням виконкому сільської ради від 30.11.2017р. № 55 схвалено проект списку громадян (черговиків) на виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва у планованому кварталі забудови в ур. «Над Парним» – (друга черга) у селі Медвежа.  Термін виконання пропонується продовжити до 2018 року.
10 Розроблення проекту електропостачання кварталу житлової забудови в ур. «Над Парним» Отримано роз’яснення ПрАТ «Львівобленерго» щодо порядку електрифікації нових кварталів забудови. Проект електрифікації кварталу в ур. «Над Парним» буде розроблятися після розроблення детального плану ІІ черги кварталу. Термін виконання пропонується продовжити на 2018 рік.
11 Організація продажу земельних ділянок комерційного призначення через аукціон.   Надано дозвіл виконавчому комітетові сільської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під розміщення об’єкту торгівлі та/або об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в селі Медвежа по вул.Дрогобицькій, 1 площею 0,0680 га та по вул.Калини,2 площею 0,1445 га.
12 Сприяння розвитку сімейних господарств, створення агросадиб Для розвитку особистих селянських (в т.ч. сімейних) господарств надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для особистого селянського господарства 16 громадянам  загальною площею  5,064 га із земель резервного фонду. Передано у приватну власність   7  громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки пайового фонду  загальною площею  19,24 га.
13 Облаштування туристичного маршруту Нагуєвичі-Медвежа. Підготовлено перелік об’єктів  по нитці туристичного маршруту Нагуєвичі-Медвежа. Перелік включає 18 об’єктів. Загальна протяжність нитки маршруту орієнтовно 20 км. Матеріали подані у департамент культури Львівської ОДА для включення до Програми маркування туристичних маршрутів Львівської області у 2018 році.
18 Аварійно-відновлювальний ремонт будівлі ФАПу (підсилення фундаменту). Не виконано через відсутність фінансування. Термін виконання пропонується продовжити до 2018 року.
19 Узгодження планів подальшого розвитку ПрАТ «Медвежа Воля», тепличного господарства СП»Благовість»   Надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) , переданої СП «Благовість» в оренду для сільськогосподарського використання. Ведуться переговори з представниками Самбірсько-Дрогобицької єпархії та СП «Благовість» щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для організації вишкільно- відпочинкового табору християнської молоді. ПрАТ «Медвежа Воля» перебуває на стадії економічного застою. У 2018 році  планується провести консультації з власниками щодо планів подальшого розвитку товариства та необхідності оплати орендної плати за земельні ділянки пайового фонду.
21 Сприяння розвитку культурно-освітньої і фізкультурно-спортивної діяльності За рахунок коштів районного бюджету у НВК ім.М.Біласа (у ДНЗ) переобладнано електрощитову та влаштовано новий ввід із збільшення приєднаної потужності  на  загальну суму 30 тис. грн.,  а також обладнано підсобне приміщення на суму 8 тис. грн.  Завершено спорудження на громадських засадах роздягальні на футбольному полі села.  Залучено спонсорів (ПрАТ»Медвежа Воля», ТзОВ «Канзас», ДП «Дрогобицьке лісове господарство», гр.гр. Сосяк М.Д.,Лужецький М.М., Голик Р.Т., Кулик Р.Л., Карабан Р.В, Лужецький М.В., Маменько М.М., Мацьків Л.Д. для  підтримки ФК «Медвежа».
23 Налагодження співробітництва з сусідніми територіальними громадами Прийнято рішення сільської ради про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі утворення суб’єктами співробітництва спільного органу управління для виконання визначених законом повноважень щодо правового забезпечення діяльності територіальних громад – учасників співробітництва та їх органів, надання безоплатної первинної правової допомоги жителям цих громад, вчинення нотаріальних дій (передусім в частині  видачі свідоцтва про право на спадщину, свідоцтв про право власності на частку у спільному майні подружжя у разі смерті одного з подружжя). Робота з організації співробітництва буде продовжена у 2018 році.
26 Прийняття Статуту територіальної громади села. Підготовлено документи на державну реєстрацію  Статуту територіальної громади села. Термін виконання пропонується продовжити до 2018 року.
27 Капітальний ремонт котельні школи. Не виконано у зв»язку з відсутністю фінансування. Повторно надіслано звернення Народному депутату України Б.Матківському  щодо необхідності залучення коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення ІІ черги реконструкції Медвежанського НВК ім.М.Біласа. Термін виконання пропонується продовжити до 2019 року. Заміна котлів запланована у програмі розвитку освіти району на 2018 рік.
28 Організація відпочинкових зон, в т.ч. на базі існуючих ставків Силами ДП «Дрогобицьке лісове господарство» та Дрогобицького  РТМР «Лісівник»   організовано дві відпочинкові зони з спорудженням альтанок біля дороги Лішня-Медвежа у 30 кварталі Лішнянського лісництва та в лісовому масиві в межах села в ур. «Братолів». Земельні ділянки під ставками в ур. «Солоний» включено до переліку об’єктів, право оренди яких може бути виставлено на земельні торги.

Схвалено

рішенням виконкому сільської ради

від 26.02. 2018 року № 6   

 

Секретар виконкому                                                                                           Л.Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_sc9nfseko4l6jsg5gnlerskrb2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0