Рішення виконкому “Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа”

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

    від 16  березня  2018 року  №  19

    с. Медвежа

 

Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа.

          Заслухавши інформацію сільського голови С.Коваля, у зв»язку з недотриманням ФОП Шулак І.В.графіку вивезення побутових відходів та фактичним самоусуненням від виконання своїх зобов»язань за договором на надання послуг з вивезення ТПВ від 01.07.2015р., з метою задоволення потреб населення та господарюючих суб’єктів у послугах із збирання та вивезення твердих побутових відходів  на території села Медвежа та визначення виконавця цих послуг, який може забезпечити їх надання на відповідному рівні, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 16.11.2011р. «Про порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів», Закону України «Про відходи», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради в и р і ш и в :

  1. Оголосити конкурс з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа.

  2. Затвердити конкурсну документацію з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа згідно з додатком №1.

  3. Затвердити склад конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа згідно з додатком №2.

  4. Секретарю виконкому Л.Чепіль забезпечити опублікування повідомлення про проведення конкурсу у газеті «Франковий край» у номері за 23.03.2018р.

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Б.Чаплю.

  Сільський голова                                                           С. Коваль

                                                                

                                                                           Додаток №2

                                                                           до рішення виконкому

                                                                           сільської ради

                                                                           від 16.03.2018 року № 19

 С К Л А Д

конкурсної комісії з проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території села Медвежа.

Чапля Богдан Дмитрович –  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету, голова комісії;

Чепіль Любов Михайлівна – секретар виконкому, секретар комісії.

                                               ЧЛЕНИ  КОМІСІЇ

Лужецький Михайло Васильович – член виконкому, начальник інспекції з благоустрою населеного пункту;

Матляк Юрій Ігорович  – член виконкому;

Сосяк  Дмитро Семенович – заступник голови постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, агропромислового розвитку, екології, туризму, благоустрою та планування і забудови території.

 

Секретар виконкому                                                  Л.Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_tkvkuk94ctqdn5i8qin0sma1h0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0