Рішення сільської ради

У К Р А Ї Н А

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дрогобицького району Львівської області

ХХІ сесія    VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  19 липня   2018  року № 245

с. Медвежа

      Про розроблення детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в ур. «Над Парним» у с.Медвежа. 

З метою реалізації взятих сільською радою договірних зобов’язань перед громадянами щодо виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва,  на підставі рішень сільської ради від 19.06.2018р.  № 231 «Про затвердження форми договору про взаємні зобов’язання щодо виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва  з перспективою розробки нових кварталів забудови у с.Медвежа», від 09.04.2012р. № 76 «Про затвердження Генерального плану села Медвежа Дрогобицького району Львівської області», від 30.06.2009р. № 145 «Про затвердження розміру площі земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва (присадибної ділянки) у планованих кварталах забудови на вул. Січових Стрільців», враховуючи висновки постійних комісій сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної політики (протокол №25 від 19.07.2018р.), регулювання земельних відноси, агропромислового розвитку, екології, туризму, благоустрою, планування  і забудови території (протокол № 26 від 19.07.2018р.), відповідно до ст.12 Закону України «Про основи містобудування», ст.ст.10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада  в и р і ш и л а :

      1.Здійснити розроблення детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в урочищі «Над Парним» у селі Медвежа за рахунок земель резервного фонду  ( РФ-9).

2.Установити, що:

а) площа однієї земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва у планованому згідно пункту 1 цього рішення кварталі забудови складає 0,15 га;

б) джерелом фінансування робіт з розроблення детального  плану території є кошти цільового  фонду сільської ради за рахунок добровільних грошових внесків громадян, які бажають отримати ділянки для індивідуального житлового будівництва.

3.Виконавчому комітетові сільської ради :

3.1.Здійснити комплекс необхідних заходів з організації розроблення детального  плану території  кварталу індивідуальної житлової забудови.

3.2.Виготовлену та погоджену в установленому порядку проектну документацію з розроблення детального плану території кварталу індивідуальної житлової забудови подати на затвердження сільської ради.

  1. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села Медвежа.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань регулювання земельних відноси, агропромислового розвитку, екології, туризму, благоустрою, планування і забудови території (Р.Голик).

Сільський голова                                                                     С. Коваль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_bgjnr67fk1lui3kqr5tci68au0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0