Про проведення громадських слухань

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дрогобицького району Львівської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Медвежанського сільського голови

від  7   грудня  2017 року №  50

           с. Медвежа

         Про проведення громадських слухань

Відповідно до ст.ст. 13,42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.18  Статуту територіальної громади села Медвежа

 1. Провести громадські слухання 17 грудня 2017р. з початком о.15.00 год у приміщенні Народного дому села Медвежа  для заслуховування таких питань:
  • Про використання земель сільськогосподарського призначення на території села.
  • Про проект Положення про порядок та умови виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у селі Медвежа.
  • Про проект Списку черговиків на виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва у плановому кварталі забудови в ур. «Над Парним» (друга черга) у с.Медвежа.
  • Різні.

2.Секретарю сільської ради Л.Чепіль

2.1. У взаємодії з депутатами сільської ради та членами комітету громадських представників забезпечити повідомлення жителів села про час і місце проведення громадських слухань та питання, які виносяться на них та забезпечити організацію їх проведення.

2.2. Підготувати запрошення до участі у громадських слуханнях керівником сільськогосподарських підприємств, які використовують  (мають номер використовувати)  сільськогосподарської землі  на території села.

 1. Розпорядження оприлюднити на інформаційному стенді та на веб-сайті територіальної громади села Медвежа.
 2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський голова                                                        С. Коваль

Затверджено

  рішенням Медвежанської сільської ради

від 30.06.2009р. № 143

(у редакції рішення сільської ради від 23.09.2009 року № 155) із змінами, внесеними рішеннями сільської ради від 26.11.2014р.        № 238, від 18.10.2015р. № 301

П О Л О Ж Е Н Н Я

про порядок та умови виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва з перспективою розробки нових кварталів забудови у селі Медвежа.

 

1.Це Положення відповідно до Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України «Про планування і забудову територій»,Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів визначає порядок та умови виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва з перспективою розробки нових кварталів забудови у селі Медвежа.

2.Право на виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва з подальшою її безоплатною передачею у власність мають громадяни України, яким виповнилося 18 років, і які не мають у власності(користуванні) земельної ділянки для цих цілей (не скористалися правом на безоплатну передачу земельної ділянки у власність).

3.Облік громадян, які бажають отримати земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва здійснює виконавчий комітет сільської ради.

При цьому громадяни поділяються на такі категорії (за пріоритетом (на момент подання заяви)у праві на одержання земельної ділянки):

1) молоді сім’ї (до 35 років),  багатодітні сім’ї (3 і більше дітей), сім’ї, у яких розмір житлової площі на одного члена менше 9 кв.м, –  члени яких проживають і зареєстровані у селі, молоді спеціалісти, які працюють у селі;

2) інші сім’ї, члени яких проживають і зареєстровані у селі (в т.ч. неодружені члени сім’ї);

3) громадяни – вихідці з села,які народилися у селі;

4) інші громадяни.

При формуванні списку черговиків громадяни з двох перших категорій розміщуються у списку згідно року подання заяви.

Учасники бойових дій, які брали участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних областях України  і є жителями села Медвежа земельні ділянки виділяються позачергово.

 1. Громадяни, які бажають отримати земельні ділянки у планованих кварталах житлової забудови, на добровільних засадах приймають дольову участь у фінансуванні проектів і програм розвитку села, в т. ч. розроблення містобудівної та землевпорядної документації (генерального плану села,

детальних планів територій, проекту зміни меж населеного пункту,іншої проектної документації, тощо).

Список громадян (черговиків),які приймають дольову участь у фінансуванні проектних робіт, затверджується сільською радою,виходячи із загальної площі планованих кварталів забудови та установленого розміру площі земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва у цих кварталах.

Дольова участь громадян (черговиків) у фінансуванні проектних робіт обумовлюється договором про взаємні зобов’язання, укладеним між громадянином та сільською радою і забезпечується шляхом поетапного внесення ним добровільних грошових внесків, розмір яких установлюється сільською радою, виходячи з кількості учасників та кошторисної вартості проектних робіт.

5.Громадяни, з вказаної у пункті 3 цього Положення 4 категорії, за наявності вільних земельних ділянок у планованих кварталах забудови можуть претендувати на отримання земельної ділянки, при умові їх згоди на внесення  більшого від інших грошового внеску у розвиток села (перевага надається, виходячи із розміру заявленого грошового внеску).

6.Громадянам, які прийняли дольову участь у фінансуванні проектів і програм розвитку села гарантується право на отримання у встановленому законодавством порядку земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва після розроблення кварталу забудови.

7.Сільська рада може резервувати земельні ділянки у розроблених кварталах забудови для їх позачергового виділення громадянам  (черговикам)  під гарантії наперед обумовленого мінімального розміру внеску на фінансування визначеного проекту або цільової програми. При цьому перевага надається громадянину (черговику), який погодиться на внесення більшого від інших грошового внеску.

8.Спори, пов’язані з виділенням земельних ділянок відповідно до цього Положення, розглядаються сільською радою, а при недосягненні згоди –  у судовому порядку.

9.Зміни і доповнення до цього Положення вносяться за рішенням сільської ради.

Секретар сільської ради                                                     Л.Чепіль

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_4mlfsbgosi7uo278cposcnqi91, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0