Про хід виконання рішення виконкому сільської ради від 27.01.2017р. № 9 «Про заходи щодо запобігання безприв’язному утриманню собак на території села»

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

                  від   28  квітня  2017 р.  № 24

          с. Медвежа

 Про хід виконання рішення виконкому сільської ради від 27.01.2017р. № 9 «Про заходи щодо запобігання безприв’язному утриманню собак на території села». 

            Заслухавши інформацію спеціаліста-землевпорядника, начальника Інспекції з благоустрою населеного пункту М.Лужецького про хід виконання рішення виконкому сільської ради від 27.01.2017р. № 9, розглянувши заяву Гриник Л.С. від 21.04.2017р. виконком сільської ради відзначає. Незважаючи на проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу значна частина жителів села продовжує безприв’язно утримувати собак всупереч встановленим правилам, що створює загрозу здоров’ю людей (особливо дітей). При цьому Інспекцією з благоустрою населеного пункту у строк до 15.02.2017р. не було проведено рейдових перевірок щодо дотримання громадянами Правил тримання собак згідно пункту 2.2. рішення.

Виходячи з наведеного, відповідно до Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах  Української РСР, затверджених Міністерством житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством охорони здоров’я УРСР 17.06.1980р., пункту 6.2.9. Правил благоустрою села Медвежа, затверджених рішенням сільської ради від 28.12.2007р. № 66 ( з наступними змінами), керуючись ст.ст.30, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради  в и р і ш и в :

  1. Інформацію начальника Інспекції з благоустрою населеного пункту М.Лужецького про хід виконання рішення виконкому сільської ради від 27.01.2017р. № 9 «Про заходи щодо запобігання безприв’язному утриманню собак на території села» взяти до відома.
  2. Продовжити строки виконання заходів щодо запобігання безприв’язного тримання собак на території села, а саме:

Пунктів 2.1,2.2 рішення до 15.05.2017р.

Пункт 2.3. – постійно, виклавши його у такій редакції:

«2.3. Порушникам відповідних Правил надсилати письмові попередження із фотофіксацією  факту безприв’язного тримання собак (за наявності) з вимогою вжиття заходів для ізоляції собак у межах свого подвір’я.

На злісних порушників відповідних правил складати протоколи про адміністративні правопорушення за ст.ст.152, 154 КУпАП».

  1. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденний строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села.
  2. Контроль за виконанням рішення залишити за сільським головою.

 

Заступник сільського голови                                                         Б.Чапля

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>