unnamed (1)

ПОМ’ЯНІМО ЇХ БОДАЙ КОРОТЕНЬКОЮ МОЛИТВОЮ

      20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Події, які відбувались на Майдані Незалежності у Києві 6 років тому, кров’ю записані в історію України. Люди, які вийшли на мирний протест, щоб висловити свою громадянську позицію, були холоднокровно розстріляні представниками провладних силових структур.

unnamed (1)

      Вони були простими людьми різного віку, роду занять  та національності. Вони не думали про те, що можуть загинути, а лише знали, що так як є, так  далі бути не може, не могли спокійно спостерігати, як Україну хочуть перетворити в одну з колоній Росії.

unnamed

      В цей День Пам’яті біля банера з світлинами Героїв Небесної Сотні в центрі Медвежі  місцевий парох о. Євгеній  Вороновський  відслужив поминальну панахиду за загиблими.

unnamed (3)

     «Не забуваймо подвиг наших героїв, бережімо світлу пам’ять про них!  Проходячи повз банер, пом’янімо їх бодай коротенькою молитвою «Господи помилуй…», – наголосив отець у своєму слові до присутніх.

unnamed (4)

     Захід було продовжено в приміщенні школи, де педагог – організатор Оксана Коліщак провела з  учнями історичну годину на цю тематику.

unnamed (2)

         Також  відбулась демонстрація відеофільму про події Майдану «Герої не вмирають».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_e6a5qg54371m6epp6os0ed9235, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0