ПЛАН ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

УКРАЇНА

МЕДВЕЖАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

    від 18  березня 2020 року  № 24

    с. Медвежа

 Про виконання плану протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 Заслухавши інформацію сільського голови С.Коваля, спираючись на рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) (протокол № 3, № 4 від 16.03.2020р.), з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211( із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020р. № 215) «Про запобігання поширенню на території України  гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  керуючись ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради в и р і ш и в :

1.Керівникам підприємств, установ та організацій розташованих на території села,  незалежно від форм власності і підпорядкування прийняти до виконання обмежувальні заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджені рішеннями Дрогобицької районної комісії з питань ТЕБ і НС  від 16.03.2020р. на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. № 211( із змінами, внесеними постановою КМУ від 16.03.2020р. № 215).

  1. Секретарю виконкому , голові опікунської ради при виконкомі сільської ради Л.Чепіль забезпечити:

– доведення до відома жителів села рішень Дрогобицької районної комісії з питань ТЕБ і НС,повідомлень про режим роботи в умовах карантину управління праці та соціального захисту Дрогобицької РДА, управління Пенсійного Фонду України у м. Дрогобичі і Дрогобицькому районі та при необхідності комунікацію з цими органами у телефонному режимі і з допомогою електронної пошти;

– постійний моніторинг у взаємодії з соціальним робітником Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування  Т.Грузінською  (з дотриманням заходів протиепідемічної безпеки) стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку , позбавлених стороннього догляду.

  1. Завідувачу Народним домом села Г.Янпольській припинити на період карантину проведення масових заходів у залі Народного дому, у яких бере участь понад 10 осіб (крім заходів, необхідних для забезпечення діяльності сільської ради та її виконавчого комітету).
  2. Ввести обмеження щодо прийому громадян у виконкомі сільської ради, а саме:

– обмежити доступ відвідувачів у адмінбудинок сільської ради без крайньої необхідності  (при цьому у приміщенні одночасно може перебувати не більше однієї особи (відвідувача);

– комунікацію з жителями села здійснювати у телефонному режимі та з допомогою

інших електронних засобів комунікації.

5.Рекомендувати керівникам (власникам) розташованих на території села об’єктів, які продовжують працювати в умовах карантину (з дотриманням заходів протиепідемічної безпеки), обмежити одночасне перебування у відповідних приміщеннях відвідувачів, а саме:

– у поштовому відділенні (О.Навроцька) – не більше однієї особи;

– у магазині (М.Гриник) – не більше 3-ох осіб;

– у кіосках (Т. Максимович, М. Жигуліна, Г. Сосяк) – не більше однієї особи.

  1. Керівникам (власникам) об’єктів, які продовжують працювати в умовах карантину, організувати щоденне вологе прибирання приміщень із застосуванням дезінфікуючих засобів та забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту.
  2. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у день його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села Медвежа.
  3. Контроль за виконанням рішення залишити за сільським головою.

Сільський голова                                                           С. Коваль

Увага! Увага! Увага!

            Інформує виконком Медвежанської сільської ради.

            Шановні мешканці села Медвежа!

            На території Львівської області зафіксовані випадки з підозрою захворювання на коронавірусну інфекцію.

            У зв’язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках.

            Зберігайте спокій!    Заклади, які здійснюють продаж продуктів, засобів гігієни на території села працюють в звичайному режимі.

            Звертаємо Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років – перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату.

            Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним.

            Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров’я та врятувати здоров’я та життя оточуючих.

план заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_4c86bq2uq77ddsb1ouonr7ts15, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0