DSCN1937_1

Передвеликодня толока у Медвежі

DSCN1937_1

У рамках проведення місячника благоустрою на передодні Великодніх свят у Медвежі спільними зусиллями  депутатів сільської ради, членів виконкому, керівників установ, членів комітету громадських представників  та мешканців села виконано значний обсяг робіт з санітарного очищення території села. Окрім традиційного прибирання територій індивідуальних садиб громадян, територій підприємств, установ, організацій усіх форм власності та прилеглих до них територоій загального користування проведено щорічну екологічну акцію з прибирання сміття на обочинах автодороги Лішня-Медвежа.

20180404_141909 (3)_1

Слід зазначити, що у порівнянні з минулими роками кількість сміття, викинуто з автомашин  у придорожні канави  помітно зменшилась. Цього року волонтери назбирали  близько одного кубічного метра сміття,  а десять років тому назбирували не менше 5 куб.м. Завдяки роз’яснювальній роботі на підтримку ініціативи комісії УГКЦ з питань екології щодо обмеження використання  штучних квітів та вінків для прикраси могил на кладовищах значно зменшилась кількість цього специфічного сміття.

DSCN1936_1

Значною проблемою для благоустрою села  стало  припинення ФОП Шулаком І.В.  від початку 2018 року  надання послуг з вивезення ТПВ з території села. Проблема ускладнились блокадою Броницького сміттєзвалища, яке давно вичерпало свій експлуатаційний ресурс і перетворилось на зону екологічного лиха для жителів Брониці та наколишніх населених пунктів.

DSCN1938_1

З огляду на такі обставини, виконком сільської ради висловлює вдячність ФОП Сисі І.В. за надану послугу з вивезення сміття перед святами.  Однак, мусимо зазначити, що у зв’язку з великою кількістю накопичених відходів не вдалось повністю їх вивезти із села до Великодня.  Решта сміття буде вивезено відразу після свят. Сподіваємось, що ситуацію вдаcться стабілізувати після проведення оголошеного виконкомом конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення змішаних відходів на території села, який заплановано на 25 квітня 2018 року, а також налагодження схеми збору і реалізації окремих компонентів ТПВ (скла, пластику) як вторинної сировини у процесі їх роздільного збирання.

DSCN1941_1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>