Одна із версій походження назви села Медвежа знайшла своє відображення у назві пасічничого товариства «Медова Вежа»

     У світлий вівторок 18 квітня у Народному домі села Медвежа відбулася зустріч медвежанських пасічників з нагоди презентації новоствореної громадської організації «Пасічниче товариство «Медова Вежа». Засновниками Товариства виступили пасічники-аматори громадяни України Колечко Василь, Коваль Степан, Мацьків Ігор та громадянин Польщі Зьоло Януш, який займається бізнесом в Україні. Головою Товариства засновники на установчих зборах 17 січня 2017 року обрали Степана Коваля, якому було доручено представляти організацію для вчинення реєстраційних дій.

DSCN0212

  28 лютого 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області прийнято рішення про державну реєстрацію ГО «Медова Вежа» як юридичної особи.

     Засновники зійшлися на думці щодо присвоєння організації назви «Медова Вежа». Це одна із версій (легенд) про походження назви села від вуликів- великих колод, у яких розміщували по дві, три бджолині сім’ї, так звані медові вежі. Про це, зокрема, згадується у книзі Марії Гриник про Медвежу (Дрогобич. Коло. 2004).

DSCN0211

     Відповідно до Статуту. основною метою Товариства є задоволення та захист інтересів своїх членів, передусім шляхом сприяння  розвитку бджільництва (зокрема, як об’єкту сільського зеленого туризму), збереження придатного для розвитку бджільництва природного середовища, обміну знаннями і досвідом пасічницької діяльності та ефективного використання і збуту продуктів бджільництва. Членами Товариства можуть бути громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, бажають займатися бджільництвом, підтримують мету і завдання Товариства та визнають його Статут.

     Пасічники Медвежі обговорили питання вступу у члени Товариства, обмінялись думками щодо напрямків його подальшої діяльності. Зустріч пройшла у теплій дружній атмосфері.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_b8giddlc6e442lugndn85mru14, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0