Накреслено план розвитку громади села Медвежа на наступні три роки

14 березня 2019 року в Народному домі відбулися громадські слухання з питань виконання плану соціально-економічного і культурного розвитку села Медвежа за 2016-2018 роки та обговорення плану розвитку села на 2019-2021 роки.

Заслухавши звіт про роботу сільського голови Степана Коваля медвежани накреслили плани на найближче майбутнє. Слід зазначити, що цьогорічні збори проводились в рамках проекту «Ми-Україна» за ініціативи Президента України Петра Порошенка.

В їх роботі взяли участь представники Дрогобицької райдержадміністрації, а саме: заступник голови Володимир Ханас,  начальник відділу освіти Іван Стецко, начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, керівник відділу доходів райфінуправління Оксана Петрицин.

Районні посадовці розповіли медвежанам про реформи у різних галузях суспільного життя та відповіли на запитання присутніх. Ключовою проблемою, що є головним  стримуючим фактором розвитку села, було визначено незадовільний стан автодороги Лішня-Медвежа.

Проекти документів, обговорених на громадських слуханнях, наведені в додатку.

Додаток

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>