32773

НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ МЕДВЕЖАНИ ВІДСВЯТКУВАЛИ ТАКОЖ ДЕНЬ СЕЛА

Зважаючи на карантинні обмеження сільська рада перенесла дату святкування Дня села у цьому році на День незалежності. Після святкового   Богослужіння  у храмі   жителі села зібрались біля пам’ятного знаку “Медвежанам  – борцям за волю України”, де парох  отець Євгеній Вороновський відслужив молебень за Україну та виголосив вітальне слово.  Далі святковий захід було продовжено у формі концерту-віче за участю самодіяльних колективів Народного дому села.

3277132772

З словами вітання до присутніх звернулися секретар сільської ради Любов Чепіль,               виконувачка обов’язків сільського голови у зв’язку з його тимчасовою непрацездатністю,     депутат районної ради Михайло Лужецький, заступник директора Медвежанського НВК                ім. М. Біласа Леся Гуняк. Зворушливо прозвучали пісні про Медвежу у авторському виконанні   заробітчанина Ігора Сосяка, Після таких заходів утверджуємося в істинності вислову “СЕЛО –   КОЛИСКА УКРАЇНИ”. На жаль, у нинішній українській політиці практично нікому захищати   інтереси села.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>