НА ЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРИЙНЯТО РЯД ВАЖЛИВИХ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СЕЛА РІШЕНЬ

На черговій 41-ій сесії сільської ради сьомого скликання прийнято ряд важливих для забезпечення життєдіяльності села рішень.

Зокрема, підсумовано результати співпраці з ДП “Дрогобицьке лісове господарство” у 2019 році та  визначено основні напрямки цієї співпраці на 2020 рік. Заслухано інформацію дільничного офіцера поліції про стан боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території сільської ради. Розглянуто питання про використання земель сільськогосподарського призначення у межах села Медвежа, за наслідками розгляду якого припинено право власності та право фактичного користування земельними ділянками с/г призначення багатьох громадян . Уточнено перелік вільних земельних ділянок сільгоспризначення, право власності та право користування  якими припинено для їх подальшого надання громадянам у встановленому законом порядку. На даний час таких ділянок нараховується 48 орієнтовною загальною  площею 5,47га. Визначено перелік вільних земельних ділянок комунальної власності, права на які пропонуються на земельні торги у 2020 році.

З текстом вказаних рішень можна ознайомитись за посиланням: Про підсумки співпраці з ДП Лісове го-во

Про заслуховування інформації керівників Дрогобицького ВП ГУНП

Про використання земель сільгосппризначкння у межах села медвежа

Про перелік вільних земельних ділянок, які пропонуються на на земельні торги  у 2020р.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>