Кошти цільового фонду “Розвиток Медвежі” спрямовано на вирішення важливих для громади проектів.

Сільською радою спрямовано кошти цільового фонду сільського бюджету “Розвиток Медвежі” на реалізацію важливих для села проектів.

ХLV  сесія  УІІ  скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                                                від  23 вересня 2020  року № 518  “Про спрямування коштів  цільвого фонду сільського бюджету Медвежанської   сільської ради на 2020 рік”.

Заслухавши інформацію головного бухгалтера сільської ради М.Дудич, на підставі звітних даних за 2019 рік щодо  залишку  коштів спеціального фонду сільського бюджету  станом на 01.01.2020р.,  враховуючи висновок постійної   комісії сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної і регуляторної  політики  /протокол №52  від 23.09.2020р/, відповідно до Бюджетного Кодексу України, Положення про цільовий фонд Медвежанської сільської ради  “Розвиток Медвежі”,  затвердженого рішенням сільської ради від 24.09.2019р № 387, керуючись пунктом 23 частини першої ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сільська рада  в и р і ш и л а:

  1. Спрямувати залишок коштів спеціального фонду сільського бюджету, який утворився станом на 01.01.2020р. від поступлень  добровільних грошових внесків громадян у цільовий фонд «Розвиток Медвежі», утворений сільською радою (КД50110000) в сумі 95000 грн  на видатки для виконання заходів за рахунок цільових фондів,  утворених органами місцевого самоврядування (КПКВКМБ 0117691) на:

а) оплату  за придбання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря  (КЕКВ 2210)  в сумі 27000грн  для придбання труб на переїзди  у кварталах  житлової забудови ;

б) оплату послуг(крім комунальних) (КЕКВ2240) в сумі 5000грн , з них на:

– виготовлення землевпорядної документації  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для фізкультурно-спортивних цілей- 3500грн;

-виготовлення обмінного файлу формату XML на земельні ділянки- 1500грн;

в) дослідження і розробки, окремі заходи розвитку з реалізації державних (регіональних) програм (КЕКВ2281) в сумі 63000грн,  з них на:

– проектні (вишукувальні) роботи з будівництва електромереж кварталу житлової забудови   в урочищі «Над Парним» с.Медвежа в сумі 45000грн;

– внесення змін в детальний план території кварталу ІЖЗ в урочищі «Над Парним» у с.Медвежа в сумі 8000грн;

– інженерно-геологічні та гідрогеологічні  вишукування  для вивчення умов ділянки облаштування нового кладовища у с. Медвежа в сумі 10000грн.

  1. Головному бухгалтеру сільської ради М. Дудич внести відповідні зміни у розпис доходів і видатків сільського бюджету на 2020 рік.
  2.  3. Рішення оприлюднити на інформаційному стенді у п’ятиденнй строк з дня його прийняття та на веб-сайті територіальної громади села Медвежа.
  3. Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної і регуляторної політики (Л.Мацьків).             

 Сільський голова                                                           С. Коваль

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>