DSCN1930_1

Громадські слухання у Медвежі

        В неділю 25 березня у Народному домі села пройшли громадські слухання, на яких заслухано звіт сільського голови Степана Коваля про роботу за 2017 рік. Учасники слухань позитивно оцінили роботу сільського голови за рік, що минув.

DSCN1930_1

         Питання, які найбільше турбують жителів села: ремонт автодороги Лішня-Медвежа; ремонт системи теплопостачання школи із заміною котлів; проведення ІІ черги реконструкції будівлі головного корпусу школи (з прибудовою) для ліквідації двохзмінного навчання у школі; вивезення твердих побутових відходів з території села у зв’язку з припиненням ФОП Шулак І.В. надання цих послуг.

         Присутнім на слуханнях жителям села було доведено до відома рішення виконкому сільської ради від 16.03.2018р. № 18 «Про проведення Дня довкілля та місячника благоустрою села» та наголошено на необхідності виконання своїх обов’язків відповідно до Правил благоустрою села.

     Обговорено питання розроблення ІІ черги кварталу індивідуальної житлової забудови в ур. «Над Парним» та формування списку черговиків для виділення земельних ділянок для обслуговування житлового будинку  у цьому кварталі.

        На слуханнях обговорено інші  важливі питання життя села. Участь у слуханнях взяв завідувач фінансового управління Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Перхун.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_ned48er68c81gee075vf5i3de1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0