Громада Медвежі активно розвиває інститути громадянського суспільства

В  умовах правового безладу, коли під виглядом реформи децентралізації  руйнуються конституційні засади місцевого самоврядування переважної більшості сільських територіальних громад, у Медвежі для укріплення інститутів громадянського суспільства  засновано ще одну громадську організацію – Фізкультурно-спортивний клуб «Медвежа».

Установчі збори засновників ФСК «Медвежа» відбулися 9 серпня 2020 року у Народному домі села. Засновниками спортивного клубу з статусом юридичної особи виступили енергійні молоді активісти, які багато приклалися до розвитку спортивного руху на Догобиччині, зокрема, одного з наймасовіших видів спорту –   футболу Мар’ян Маменько, Юрій Матляк та Роман Стахнів. Активну участь у підготовці зборів прийняв  фанатично залюблений у  футбол медвежанин, спонсор сільської футбольної команди Руслан Голик.

Установчі збори затвердили статут організації, згідно з яким основною метою фізкультурно-спортивного клубу є задоволення потреб та захист інтересів своїх членів, передусім у сфері фізичної культури і спорту та здоров’я людини.

Головою громадської організації обрано Мар’яна Маменька, який відзначився активною підтримкою медвежанської футбольної дружини. Після державної  реєстрації у органах юстиції до ФСК «Медвежа» зможуть вступати нові члени, які досягли 18 років, бажають займатися фізичною культурою і спортом, підтримують мету і завдання клубу і визнають його статут. Клуб може створювати свої відокремлені структурні підрозділи, в тому числі молодіжні і дитячі.

До слова, заснуванню фізкультурно- спортивного клубу у Медвежі передували вагомі перемоги медвежан у футбольному сезоні 2019 року, у якому команда села здобула два престижні кубки: Незалежності і Золотої Осені, а зовсім недавно у цьому році на стадіоні у селищі Підбуж у матчі з переможцем минулорічної першості Догобицького району з футболу командою с. Залокоть виборола ще один не менш престижний трофей – Суперкубок.

Степан Коваль, сільський голова

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_6fo3a37u0409ppi8ugq91t8pp7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0