Годівнички для пташок

Якось вранці ми у школі засмутилися усі,
Потрібна пташкам допомога, тож зберемося ми всі,
Побудуймо годівнички і насиплемо харчів,
Будуть прилітати наші друзі звідусіль.
Пташко мила, вільно ти літай,
В годівничку, в годівничку завітай,
Хай морози вже не лякають, співом душу звеселяй.

Прийшла зима. Снігом вкрила землю білою ковдрою. На вулиці голодно, морозно. Люди щонайшвидше намагаються потрапити до своїх теплих осель.Поспішають… Тільки пташки нікуди не поспішають, сидять на гілках,мріють. Мріють про весняне тепле сонечко, про ясне блакитне небо…

CAM02756
Чи задумувалися ми, як братам нашим меншим взимку живеться? За своїми повсякденними клопотами люди навіть не помічають труднощів, з якими стикаються в зимову пору пернаті друзі. Так, багато з них відлетіли в теплі краї і ми з нетерпінням чекаємо їх повернення, бажаючи почути дзвінкий спів. Адже із пташиним співом приходить весна. Та як бути тим птахам, які залишаються поряд з нами взимку?

CAM02758
Небайдужі учні 1 класу Медвежанського НВК на виховній годині «Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай!» зрозуміли, що птахи дійсно потребують нашої допомоги і разом з батьками виготовили для них годівнички. А після уроків прикріпили їх на деревах та почастували милих гостей.
Меню пташиної їдальні :сире насіння соняшника, дині, гарбуза; пшоно, овес, гречка ; сало (не солоне!), ягоди калини, залишки каші, вареної картоплі, білий хліб.
Не можна: чорний хліб, сирий рис, солоні сухарики, і горішки!
Не будьмо байдужими до пернатих друзів, допоможімо їм!!!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>