Два свята в одному

28 травня у приміщенні Народного дому відбулося подвійне святкування – Дня матері та Дня села за участю учнів Медвежанського НВК ім. М. Біласа та сільських аматорів.

DSCN0317

DSC_2109 (4)

DSC_2076

Зі словом-привітанням до медвежан та гостей села звернувся  війт Степан Коваль, і з благословенням –  парох о.Михайло Коліщак. Учні школи під керівництвом педагога-організатора Оксани Коліщак та заступника директора з навчально-виховної роботи Лесі Гуняк художньо підготували цікаві сценки, поезії, пісні, присвячені Дню матері.

DSCN0320

DSCN0330

 Під керівництвом хореографа п. Каріни учні виконалиукраїнський народний танець.

DSCN0327

Аматори села представили чудову постановку – українські народні вечорниці, на яких лунали пісні, жарти, коломийки. Всі із захопленням слухали господарів вечорниць Ярослава Навроцького та Марію Лісовську.

DSC_2096 (4)

DSCN0344

 DSCN0337

Закінчились вечорниці частуванням пампушками та узваром.

Чи не найбільше хвилювалися за успішний виступ художньої самодіяльності села нещодавно призначені на посаду завідувач Народним домом Марія Мисів та художній керівник Галина Янпольська, адже підготовка до святкування Дня села стала для них першим значним випробуванням на нових посадах.

DSC_2111 (4)

DSCN0352

DSCN0356

Після виступу на всіх учасників свята чекав смачний куліш від Миколи Сов’яка, рибна юшка та картопля з м’ясом від Руслана Голика. А у Народному домі лунала музика, яка кликала всіх до танцю.

DSCN0349

Організатори свята складають подяку Володимиру Чумаченку, Роману Паленичаку, Святославу Приболотному та Миколі Гринику за сприяння  святковому народному пригощанню.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>