звіт нардепа Матківського

Богдан Матківський домігся виділення коштів на реконструкцію школи у Медвежі

17 липня напередодні виборів народних депутатів України перед виборцями села Медвежа звітував про свою роботу народний депутат Богдан Матківський. За його поданням Медвежа отримала два транші субвенції державного бюджету України на соціально-економічний розвиток на загальну суму 645 тис. грн. для проведення ІІ черги реконструкції Медвежанського НВК ім. М. Біласа. За кошти першого траншу  в сумі 195 тис. грн. та співфінансування сільської ради виготовлено проектно-кошторисну документацію з реконструкції вартістю 196950 грн. Після передачі сільською радою функцій замовника будівництва до відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації та проведення відділом відповідних тендерних процедур має бути визначено генпідрядника для виконання будівельних робіт з реконструкції головного корпусу НВК на вул. Долішній, 2 з прибудовою. Загальна кошторисна вартість робіт складає 12 млн.261 тис. грн. На першому етапі за виділені з державного бюджету кошти та співфінансування районного бюджету планується змонтувати модульну котельню для теплопостачання  школи, позаяк існуюча котельня перебуває у аварійному стані.

звіт нардепа Матківського

Пан Матківський відповів на запитання медвежан і запевнив, що у випадку повторного обрання його народним депутатом забезпечить подальше фінансування реконструкції  школи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>