DSCN1499

БДЖОЛИ ЛЮБЛЯТЬ КОЛЬОРИ

Під такою колоритною назвою  9 вересня у Медвежі на лісничівці, де проживав народний художник України Михайло Білас, відбулося екологічно-розважальне свято для дітей, організоване громадською організацією «Пасічниче товариство «Медова Вежа». На запрошення Товариства на свято прибув відомий польський художник Єжи Янковскі.

DSCN1494

У відпочинковій зоні на лісничівці зібралось чимало дітей – вихованців і учнів Медвежанського НВК ім. М. Біласа разом з своїми вчителями. Благословив свято парох села о. Михайло Коліщак.

DSCN1472

Опісля, Єжи Янковські продемонстрував і виконав спільно з дітьми стрит-арт на тему бджіл на заздалегідь виготовлених і привезених ним барельєфних табличках.


DSCN1487

Ці таблички на пам’ять про подію будуть змонтовані на камені, встановленому біля висадженого поблизу у 2000 році на межі тисячоліть  медоносного дерева липи.

DSCN1497

Велику роботу з організації свята провела українсько – польська родина  пані Віра Бекиш, пан Януш Зьоло та їхня дочка, польська школярка Елеонора. До слова, пан Януш  тримає у Медвежі бджіл і є членом Пасічничого товариства. Слід зазначити, що подібні  свята з елементами стрит-арту за участю пана  Єжи  проводились у Польщі, а цього разу наші польські друзі щедро ділились своїм досвідом. До речі, Єжи Янковскі і Януш Зьоло за фахом вчителі.

DSCN1483

Крім уже згаданого стрит- арту  програмою свята були передбачені різноманітні конкурси ( ігри, пісні , вірші  тощо). Кожна дитина отримала подарунок від офіційного спонсора свята  польсько-української фірми ТОВ «Снєжка-Україна», представник якої прибув на свято. Сприяння в організації свята надала інша польсько –українська фірма ТОВ  «Кусанд-Україна». Серед гостей свята була начальник відділу культури і туризму Дрогобицької райдержадміністрації пані Надія Козар, яка так захопилась побаченим, що відразу провела перемовини з паном Янковскі  щодо  організації у найближчій перспективі  стрит-арту   у районі. Навіть з темою визначились, – коні.

DSCN1480

Для підсилення святкового настрою та відчуття щастя усі учасники свята  мали змогу поласувати відомим своїми унікальними смаковими якостями медвежанським медом  та посмакувати цілющим фіточаєм з місцевих трав.

DSCN1499

Головна мета свята – прищеплення у дітей  любові до природи, розвиток екологічної свідомості,  зацікавленості пасічничою справою і рівно ж,-  дружніх зв’язків між українцями і поляками  була досягнута.

Пасічниче товариство «Медова Вежа» висловлює щиру подяку всім, хто долучився до проведення свята.

Степан Коваль, голова Товариства

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: Unknown: open(/var/www/ch43a15186/bin-tmp//sess_8a6jbhkrvgfd1qddjiqtqt2hb2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/ch43a15186/bin-tmp/) in Unknown on line 0